$139 za noc
$139 za noc
River Park Hotel and Suites, Miami, Florida

River Park Hotel and Suites

Miami, Florida - 100 Southeast 4th Street

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

River Park Hotel & Suites se nachází v městě Miami, které je křižovatkou, magnet pro northerners hledat slunce a jižané hledání slunečnější stranu života. Někdy je mix magie, někdy je to olej a vodu. I přes riziko, cestující ještě návštěvu vzdálený bodů za pouhé zkušenosti z toho - barvy, vzrušení a bohatost první světové podpořen z tropického prostředí třetí, když návštěvníci najdou standardní bílý písek a modrý surf, je to jedinečný čtvrtí a obcí v Kouzelné město, které nechat mluvit o vaši cestu pro nadcházející roky, pak plánuje návrat střetnutí prostě zažít to všechno znovu.

  • River Park Hotel and Suites, Miami, Florida, Florida hotely a ubytovny
  • River Park Hotel and Suites, Miami, Florida, Top 5 měst s hotely a ubytovny v Miami
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 149
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $139

Dvoulůžkový Standard
  • Přihlaste se po: 3:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hotel vybavení

River Park Hotel & Suites nabízí on-site restauraci, Mirado, která se specializuje na kontinentální kuchyně. Tam je také mnoho jiných jemných Miami oblasti restaurací v blízkosti hotelu.

Posilovací stroje bezdrátový internet (zdarma) Noviny / časopisy bazén (venkovní)

Vybavení pokojů

16-příběh River Park Hotel & Suites nabízí 149 prostorných pokojů a apartmá. Každý nabízí dial-up připojení k internetu (za poplatek), kávovary, video hry (za poplatek), a mramorové koupelny vybavené toaletní Neutrogena.

A / C ovládání klimatizace kávy a čaje Fén internet Soukromá koupelna Telefon Televize Hygienické potřeby zdarma Video hry


Sousedství

River Park Hotel & Suites se nachází dva bloky od Flagler nákupní čtvrti, hned vedle Hyatt Regency a přilehlé k Miami Convention Center / James L. Knight Center. Docházkové vzdálenosti od restaurací a obchodů v Bayside Marketplace a American Airlines Arena. V hotelu je také méně než pět minut od přístavu v Miami a obchodní čtvrti Brickell. River Park Hotel & Suites se nachází hned vedle centrální Miami iniciátor lidí.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$139 za noc

Daně: 13.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platební podmínky: Platba bude stržena z Vaší kreditní karty 72 hodin před check in
Storno politika: Všechny rezervace musí být potvrzena zrušit do 72 hodin před dnem příjezdu. V opačném případě pozdní storno poplatky budou platit. Pozdní cancelations poplatek je první noc ubytování + 13% daň místnosti.

Umístění - Hotel

100 Southeast 4th Street
Miami
Miami-Dade County
Florida  US  33131

Zeměpisná šířka: 25.77117, Zeměpisná délka: -80.19178

Jak se tam dostat

River Park Hotel & Suites se nachází dva bloky od Flagler nákupní čtvrti, v blízkosti Miami Convention Center a James L. Knight centrum, a dvě míle od restaurací a obchodů v Bayside Marketplace a American Airlines Arena. V hotelu je také méně než dvě míle od přístavu v Miami. Hosté River Park jsou jen kousek od nočních klubů v Miami, butiků, kaváren a krásné South Beach (sedm mílí).