MiamiInstantBooking.com - Coronavirus (COVID-19) - Náš závazek vůči vám. Jak zůstat v bezpečí a zdraví při cestování a v hotelech.

Všichni teď můžeme pozastavit naše cestování, ale to neznamená, že musíme přestat snít o dalším dobrodružství v cestování.

Cestovatelské odměny

Po celém světě podporujeme naše země a zůstáváme doma v boji proti viru. Ale naše láska k cestování nezmizí. I když mnoho z nich zatím nemůže cestovat, krize brzy skončí. A když se to stane, všichni se rádi znovu podíváme na svět. Na našich webových stránkách, našich sociálních médiích a dalších formách komunikace budeme tedy nadále sdílet mnoho úžasných destinací, které naši partneři mohou nabídnout. A jakmile budou k dispozici, oznámíme budoucí nabídky. A někdy vás právě krása jednoho z našich neuvěřitelných turistických destinací inspiruje úžasem a touhou po naší budoucnosti společného cestování po světě.

Když se všichni na této krizi podílíme, sdílíme také touhu a motivaci znovu cestovat a objevovat svět, jakmile skončí. Společně budeme na ten den pořád snit a plánovat. Mezitím můžeme zůstat pozitivní a možná konstruktivně se připravit na budoucnost.

Zde je několik tipů:

  1. A co učení nového jazyka? Nebo možná praktikujte ten druhý jazyk od školních dnů. Pro online studium jazyků je k dispozici mnoho bezplatných zdrojů a aplikací.
  2. Přečtěte si o některých regionálních kuchyních, které si můžete přát. Možná si vyzkoušejte regionální kuchyni v kuchyni. Podívejte se na některá instruktážní videa na vaření online.
  3. Udělejte si seznam neocenitelných turistických tipů z časopisů, knih a webových stránek, které jste se snažili najít čas na čtení. Podívejte se na některá inspirativní videa z cestování online. Uchovávejte si zápis o svém výzkumu, díky kterému bude vaše první cesta potěšitelnější.
  4. Nakonec přemýšlejte o pořízení nové brašny nebo batohu, který dokonale vyhovuje vašemu stylu cestování. Plánujte cestování stylově a pohodlně.

Mezitím prosím zůstaňte v bezpečí a starejte se o sebe a své blízké.

Naši cestovní partneři a hotely

Tady v Miami Instant Booking, pracujeme přesčas, abychom zajistili, že naši partneři po celém světě dostanou potřebnou službu. Velmi se staráme o vaši bezpečnost, zdraví a pohodu. A naše myšlenky a modlitby jsou se všemi vámi. Chceme také, abyste věděli, že se obáváme o blaho vašeho cestovního ruchu. Naše společnost zůstává silná a naše služby a operace pokračují bez přerušení. Naše vysoká úroveň podpory a zajištění vašeho cestovního ruchu nebo ubytování je vždy podporováno, je pro nás nanejvýš důležité.

Když sledujete situaci a zvažujete své vlastní plány kontinuity, jsme připraveni pomoci v jakékoli potřebné kapacitě. I když jsou tu těžké dny na chvíli zůstat, na obzoru se brzy objeví wellness a prosperita. Naše plány na růst a rozvoj v následujících měsících, zejména pro příští generaci Instant World Bookingových služeb, rychle napredují. Až budete připraveni uvažovat o nových řešeních pro vaše podnikání v oblasti cestovního ruchu nebo ubytování, začít s růstem vlastního podnikání, jsme připraveni vám nabídnout nízkonákladové možnosti a alternativy.

Kde mohu získat více informací?